אודות

 

סנדרוביץ, רינקוב ושות' – עורכי דין

משרד סנדרוביץ רינקוב ושות' הוקם בשנת 1999 והינו מהמשרדים הבולטים והמובילים בתחומי המסוי המוניציפאלי והגבייה על שלל גווניה.

המשרד מייצג מגוון רחב של עיריות וגופים ציבוריים בתחומי המשפט המוניציפאלי, גבייה משפטית ומנהלית, ליטיגציה, חוזים ומכרזים, תשתיות וליווי סוגיות רגולטוריות. בין לקוחותיו עשרות עיריות ורשויות מקומיות, גופים ציבוריים, בנקים וחברות אשראי.

המשרד מדורג מדי שנה בקרב המשרדים הגדולים והמובילים בתחומו (בשנת 2018 דורג כמשרד עילית לגבייה והוצאה לפועל על פי BDI CODE וכמשרד המוביל בתחום על ידי dun's 100)

למשרד כוח-אדם ייחודי ואיכותי של למעלה מ-80 עובדים, בהם עורכי-דין בתחום הגבייה שהינם בעלי וותק מצטבר של למעלה מ-100 שנות (!) ניסיון בתחום זה.

עורכי-הדין מעניקים ללקוחות המשרד שירות מלא, החל מייעוץ משפטי ובניית תוכניות פעולה, דרך גבייה בפועל (משפטית או מנהלית) וייצוג משפטי הן בהליכי הגבייה – והן בתביעות חייבים בכל הערכאות והטריבונלים המשפטיים.

גישתו הייחודית של המשרד בתחום הגבייה, מושתתת על הבנה כי הדרך הנכונה להסדרת חוב מתחילה  בגישה חיובית במתן שירות יעיל, מקיף ומקצועי לכל פונה. לשם כך מקדיש המשרד משאבים רבים במוקדי שירות החייבים ומסמיך באופן מקצועי את הנציגים הנהנים מהכשרות תכופות, נבחנים על בקיאותם ומתוגמלים בהתאם לעמידה בערכים אלה.

למשרד ניסיון ייחודי גם בניהול פרויקטים יעודיים מורכבים הכוללים הקמת מוקדים טלפונים מאוישים ומתן מענה פרטני למאות אלפי אזרחים בפרק זמן קצר, בהם פרויקטי תשלומים / החזרים למאות אלפי אזרחים. פרוייקטים הכוללים בניית תכנית פעולה, הקמת מסלקה בנקאית, משלוח הודעות לנמענים (בכתב או אלקטרונית, לפי העניין), התדיינויות עם הפונים וביצוע התשלומים בהתאם להוראות הלקוח.

בנוסף, מעניק המשרד ללקוחותיו שירותי tele-collecting (פניות טלפוניות יזומות), מנהל מערכות מידע ברמה הגבוהה ביותר ומנגיש, בין השאר באמצעות אתר זה, את המידע הרלוונטי לחייב בצורה היעילה והשקופה ביותר.

משרדנו הנו משרד עורכי הדין הראשון בישראל בעל הסמכה של מכון התקנים הישראלי לתקן מס' 27001 העוסק באבטחת מידע. כמו כן, וכחלק ממאמצינו לשפר את איכות השירות שמשרדנו מעניק ללקוחות, מחדש משרדנו מדי שנה את ההסמכה לתקן ISO 9001 שהנו תקן בתחום ניהול האיכות.

נוסף להשקעות רבות ומשמעותיות במערכות המחשוב, משקיע המשרד גם בתשתיות פיזיות ומעמיד לציבור הרחב סניפי קבלת קהל זמינים בערים רמת גן, ירושלים, חיפה, באר שבע ואשקלון. כמו-כן, מפעיל המשרד מערך גובי-מס ובעלי-תפקיד בהוצאה-לפועל בכל רחבי הארץ ובכל המגזרים.

שילוב זה בין טכנולוגיה, תשתיות ובעיקר הון אנושי ברמה הגבוהה ביותר, מאפשר ללקוחותינו ליהנות משיעורי גבייה גבוהים במיוחד, וזאת תוך "שקט תעשייתי" מבלי להתפשר על איכות השירות לציבור האזרחים מחד, וללקוחות מאידך.

פרטי הקשר להנהלת / מזכירות המשרד

טלפון: 03-6113311

פקס: 03-6113322

דוא"ל: sr@sr-law.com 

 

הנתונים נכונים לתאריך - 02/10/2022
© כל הזכויות שמורות לסנדרוביץ רינקוב ושות' 2019
Powerd by: WEB3D
דילוג לתוכן